2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Cieszyn
Dodane 14 maja 2024

Mobilny Doradca Finansowy

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Firma Profi Credit Polska SA szuka osób na stanowisko : Mobilny Doradca Finansowy.

Teren działania: powiat Cieszyński, Jastrzębie Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie obierasz rat!)

  • Obsługa przekazywanych wniosków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Finalizacja umów pożyczkowych

Nasze wymagania

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Efektywna obsługa przekazanych kontaktów

  • Motywacja i pozytywne nastawienie

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • mobilność /własny środek transportu

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – wybór należy do Ciebie!

  • Szeroki wachlarz produktów umożliwiający uzyskanie wysokich prowizji

  • Stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi oraz dostęp do bazy CRM co pozwala na osiąganie stabilnych prowizji

  • Efektywny system wdrożenia i pakiet szkoleń

    Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 918190042