2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Wola
Apleona Polska sp. z o.o.
Dodane 30 maja 2024

Młodszy Technik Obiektu (K/M)

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Plac Europejski 2

Jeśli nie masz dużego doświadczenia na stanowisku technika lub nie pracowałeś/aś na stanowisku technika, ale chciałbyś/abyś zrobić krok naprzód, śmiało, aplikuj!

Wszystkiego Cię nauczymy, a zespół będzie Cię wspierał zarówno w pierwszych krokach jak i w codziennej pracy!

Oczekujemy:

  • zaangażowania i chęci uczenia się,

  • zainteresowania zadaniami "złotej rączki",

  • atutem będą uprawnienia SEP gr 1.

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

Zaoferujemy Ci:

  • Umowę o pracę, na pełny etat, od poniedziałku do piątku,

  • Pracę na 2 zmiany: 7:00 -15:00, 11:00 - 19:00,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • 2 pakiety sportowe do wyboru,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,

  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii,

  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918728538