2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Zachodniopomorskie
  6. Spedycja - Szczecin
  7. Spedycja - Majowe
Paulina
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Spedytor Drobnicowy Międzynarodowy- Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych. Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Zapewniając usługi całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Do naszego Oddziału w Szczecinie ( ul. Przyszłości 15b) poszukujemy: Młodszego Spedytora Drobnicowego Międzynarodowego

Zadania:

·       Obsługa Klienta Kluczowego w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu);

·        pozyskiwanie zleceń, nowych Klientów i Przewoźników

·       Obsługa systemowa międzynarodowych zleceń spedycyjnych

·       Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami oraz Partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb

·       Komunikacja wewnętrzna z Działami Drobnicy Krajowej, Działem Sprzedaży, Działem Obsługi Klienta

Oczekiwania:

·       Wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka/spedycja

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·       Mile widziana wiedza z zakresu spedycji samochodowej w ruchu międzynarodowym

·       Mile widziana wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji

·       Doświadczenie w pracy w branży TSL będzie dodatkowym atutem

·       Zdolności organizacyjne

·       Umiejętność planowania i perspektywicznego i analitycznego myślenia

·       Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na umowę o pracę

·       Praca w zespole doświadczonych spedytorów dająca możliwość rozwoju zawodowego

·       Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe

·       Bardzo dobra atmosfera pracy

·       Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, rabaty na paliwo i wiele innych)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 915293350