2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Zakroczym
Dodane 28 maja 2024

Młodszy Spedytor | Asystent Spedytora

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakroczym

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AP TRANS-LOGISTICS Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Spedytor

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie zleceń dla floty własnej oraz podwykonawców

  • praca na giełdach transportowych

  • monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń

  • wprowadzanie danych do systemu TMS

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

  • aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów

Wymagania:

  • zaangażowanie oraz chęć do nauki i rozwoju w branży TSL,

  • komunikatywność

  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań

  • umiejętności negocjacyjne

Mile widziane:

  • znajomość języka obcego ( angielski / niemiecki / francuski )

Dodatkowe informacje:

Ogłoszenie skierowane jest do osób ambitnych, które są zorientowane na wynik. W firmie funkcjonuje atrakcyjny system premiowy, dlatego też wynagrodzenie może być dużo wyższe niż w ofercie.

Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego

Lokalizacja

Zakroczym,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakroczym
ID: 829671089