2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Tczew
Dodane 07 maja 2024

Młodszy specjalista/Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś pasjonatem obsługi kadrowo-płacowej i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!

Szukamy ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu, aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności i zaangażowanie w codzienne operacje w szczególności płacowe, ale także pełne kadry. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, precyzję oraz nowe wyzwania, czekamy na Twój udział w naszym procesie rekrutacyjnym.

Twój zakres obowiązków

  • poziom stanowiska dostosujemy do Twoich kompetencji, wiedzy i doświadczenia,

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,

  • obsługa programu Płatnik oraz platformy ZUS PUE,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w programie Symfonia Kadry i Płace oraz Super Tacho,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami, w tym ZUS i US, w sprawach związanych z płacami i kadrami (pozyskiwanie dokumentów A1, EKUZ).

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone szkolenie z zakresu kadr i płac,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • dokładność, rzetelność i dbałość o szczegóły,

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • umiejętność obsługi systemów informatycznych z zakresu kadr i płac (preferowane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia).

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy,

  • możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku,

  • dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport,

  • komfortowe warunki pracy i niezbędne narzędzia do jej wykonywania.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 916708858