2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Piątkowo
Dodane 10 maja 2024

Młodszy Specjalista SEO

Wynagrodzenie

4 400 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Dział SEO w Traffic Trends to mocna ekipa mistrzów w swoim fachu. Znajdziesz tu tych, którzy są już starymi wyjadaczami, ale również osoby zdobywające doświadczenie od kilku miesięcy, startujące u nas od podstaw. Teraz ponownie szukamy kogoś, kto chce rozwinąć swoje pozycjonerskie skrzydła! A mamy kilka dowodów na to, że jest to możliwe z naszymi doświadczonymi team leaderami!

Masz podstawową wiedzę i szukasz miejsca, które pomoże ją nieustająco poszerzać? Chcesz zmienić branżę i czujesz, że SEO to właśnie coś dla Ciebie? U nas nie będziesz pisać tekstów, "klepać linków", czy sporządzać żmudnych raportów. Skupisz się na planowaniu, strategii, eksperymentach i skutecznym osiąganiu wyników. Realnie wpłyniesz na sukces naszych Klientów!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • półrocznego doświadczenia w pozycjonowaniu,

  • chęci ciągłego rozwoju w branży SEO,

  • podstawowej znajomości HTML, CSS,

  • umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim,

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • dyspozycyjności na pełnym etacie.

Mile widziane:

  • znajomość PHP (pozwalająca modyfikować gotowy kod),

  • znajomość WordPressa,

  • praktyczna znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog.

Jakie będą Twoje zadania?

  • ustalanie strategii pozycjonowania stron www, głównie sklepów internetowych,

  • wykonywanie audytów SEO,

  • wdrażanie optymalizacji,

  • raportowanie działań,

  • współpraca z opiekunem handlowym odpowiedzialnym za kontakt z klientem.

Co możemy zaoferować?

  • możliwość rozwoju w jednej z czołowych na rynku agencji marketingu internetowego, będącej partnerem Google, Meta i Allegro,

  • pracę głównie nad budową sukcesów sklepów internetowych - jesteśmy w tym całkiem nieźli :)

  • umowę o pracę lub B2B, umowę zlecenie dla studentów - sam wybierasz rozwiązanie najlepsze dla Ciebie,

  • jeśli wolisz pracować z biura - przygotujemy dla Ciebie wygodne miejsce w naszym przytulnym biurze przy ulicy Piątkowskiej. Bliższa jest Ci praca z domowego zacisza? Nie ma problemu! Zapewnimy potrzebny sprzęt. Masz pełną możliwość wyboru, gdzie chcesz wykonywać swoje obowiązki!

  • elastyczne godziny pracy,

  • dostęp do autorskich oraz komercyjnych narzędzi ułatwiających pracę,

  • dostęp do bazy wiedzy z istotnymi i niezbędnymi informacjami, zarówno dla poszczególnych działów, jak i całej firmy. Wszystkie najważniejsze materiały znajdziesz w jednym miejscu!

  • cykliczne szkolenia wewnętrzne, udział w konferencjach SEO w zależności od potrzeb, możliwość wymiany wiedzy z doświadczonymi specjalistami, możliwość specjalizacji w wybranym zakresie),

  • benefity: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów:

  • około 15-minutowa rozmowa HR Managerem,

  • po pozytywnym odbiorze po rozmowie - zadanie online,

  • jeśli pozytywnie ocenimy wykonane zadanie - zaproszenie na rozmowę z Managerem działu i Liderem zespołu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 917346777