2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Targówek
Dodane Dzisiaj o 07:02

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na stanowisku handlowca występuję w roli sprzedawcy, w krótkich procesach sprzedażowych. Standardowa praca polega na obsłudze połączeń przychodzących oraz wiadomości email od klientów w ramach otrzymanego portfela. Komunikacja opiera się zazwyczaj na zapytaniach o produkt i jego cenę. W zakres zadań na tym stanowisku wchodzi również bezpośrednia obsługa klienta, w siedzibie firmy. Realizacja określonych miesięcznych planów sprzedażowych prowadzona jest w oparciu o model sprzedaży doradczej, gdzie handlowiec jest ekspertem, który fachowo bada potrzeby i doradza klientowi przy wyborze optymalnego rozwiązania. Następnie tworzy ofertę i uruchamia szansę sprzedażową zapisaną w zestawieniu tabelarycznym xls. Po akceptacji oferty przez klienta, handlowiec zapisuje sprzedaż w systemie Symfonia i uruchamia dalszą realizację zamówienia. Obsługuje klienta na każdym etapie procesu wraz z fakturowaniem

  • W okresie od stycznia do maja, gdzie liczba zapytań od klientów jest obniżona, wówczas handlowiec podejmuje działania prospectingowe i pozyskuje nowych klientów. Dodatkowo pracuje na aktualnej bazie klientów i wykonuje aktywności dosprzedażowe (up/cross sale).

  • Usługa/produkt:

  • Produkcja i sprzedaż produktów z branży inżynierii drogowej takie jak znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, progi zwalniające, pachołki drogowe, blokady parkingowe, lustra, farby drogowe, czy też produkty małej architektury miejskiej

  • Klienci: branża, pozycja osoby decyzyjnej, branże potencjalnych klientów:

  • firmy drogowe i obsługa techniczna

  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

  • budżetówka

  • firmy budowlane

  • dystrybutorzy

  • Osoby decyzyjne:

  • Właściciele firm prywatnych

  • Kierownicy i specjaliści instytucji budżetowych

  • Praca na leadach przychodzących

  • Ilość maili dziennie do odpowiedzenia około 10

Nasze wymagania

  • Wykształcenie - mile widziane: techniczne

  • Doświadczenie zawodowe : zaangażowanie i silna orientacja na wyniki sprzedażowe, rozwinięte kompetencje w budowaniu relacji i nawiązywania kontaktów, doświadczenie w sprzedaży B2B, doświadczenie w sprzedaży na krótkich procesach, doświadczenie w sprzedaży doradczej

  • Dodatkowe uprawnienia: Mile widziana znajomość systemu Symfonia, znajomość na poziomie średnim xls, aktywne prawo jazdy kat. B

  • Odbyte kursy i szkolenia: Mile widziane szkolenia z obszaru sprzedaży i obsługi klienta

  • Znajomość języków: Mile widziana znajomość j. angielskiego - B2

To oferujemy

  • KPI -Cel sprzedażowy jest aktualnie zespołowy i cel obrotowy. Weryfikacja pracy opiera się między innymi na ocenie skuteczności ofertowania.

  • Tryb pracy: biuro, teren, łączona, praca stacjonarna. Przyszłościowo przewidywane są wyjazdy do klientów.

  • Benefity : ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna - Brak

  • Dlaczego warto tu pracować - Miła, rodzinna atmosfera w firmie, ciągły kontakt z klientem i możliwość rozwoju. Nie ma czasu na nudę.

  • Dni i godziny pracy 7:00 - 16:00 - praca zmianowa (7-15, 8-16).

Benefity

  • elastyczny czas pracy

O nas

Istniejemy od 1988 roku. Zajmujemy się produkcją znaków drogowych, blokad parkingowych oraz sprzedażą produktów dla drogownictwa, a także montażem oznakowania pionowego i poziomego oraz projektami rozwiązań organizacji ruchu. Stale poszerzamy nasz asortyment oraz obszar sprzedaży. Poszukujemy chętne osoby do realizowania celów sprzedażowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 804039309