2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 08 maja 2024

Młodszy Specjalista/ka ds. Administracji Assistance

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Hertz Rent a Car jest największą siecią wypożyczalni samochodów na świecie. Posiada ponad 10 000 biur wynajmu w 146 krajach. Hertz w Polsce to nowoczesna organizacja z historią sięgającą blisko 50 lat. Posiada 26 biur wynajmu samochodów ulokowanych na lotniskach i w centrach największych miast. Obecnie dysponuje flotą ponad 2000 nowych samochodów różnych marek i klas, należąc do grona liderów branży.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Telefoniczna obsługa klienta;

  • Opracowanie zlecenia wynajmu zaraz po otrzymaniu gwarancji od kontrahenta;

  • Kontrola przedłużeń wynajmów w oparciu o raporty;

  • Bieżący kontakt z kontrahentami w zakresie przedłużenia wynajmów;

  • Rozliczenia wynajmów w sposób wymagany przez kontrahenta (dystrybucja faktur);

  • Podsumowania wynajmów na platformach kontrahentów;

  • Wsparcie PW oraz Agencji w zakresie autoryzacji kosztów i edycji szczegółów zlecenia;

  • Kontrola dokumentacji dotyczącej zlecenia.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Dyspozycyjność – praca zmianowa w formie zdalnej lub hybrydowej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  •  Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • Podstawowa znajomość budowy i obsługi technicznej samochodu.

    Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy u ubezpieczyciela lub operatora assistance.

W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole

  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji

  • Stabilne zatrudnienie z dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • Dni tematyczne (sushi day, pizza friday)

  • System kafeteryjny

  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzn. "Wczasy pod gruszą"

  • Zniżki dla pracowników na usługi firmy

  • CCS – korporacyjny wynajem aut elektrycznych

  • Spotkania integracyjne

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie się u nas pracuje!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 912376270