2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Michałowice
Dodane 08 maja 2024

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Michałowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Amerykańska marka profesjonalnych produktów kosmetycznych Dermalogica oraz francuska marka profesjonalnych produktów kosmetycznych Purles są synonimami holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry i pionierami w zakresie nieustającej edukacji profesjonalnych terapeutów skóry. Pasja tworzenia, ciągły rozwój i unikalne partnerskie podejście sprawiło, że dystrybuowane przez nas marki są wybierane przez gabinety kosmetyczne i ośrodki SPA w całej Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązanie, budowanie oraz utrzymanie pozytywnych relacji z klientami

  • Wsparcie działań sprzedażowych i promocyjnych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Obsługa systemu WAPRO

  • Obsługa programu CRM

  • Ścisła współpraca z działem handlowym

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów

  • Obsługa portalu biznesowego B2B

  • Obsługa i koordynacja programów lojalnościowych dla klientów

  • czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy

Wymagania:

·       Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub administracji

·       Doświadczenie w pracy w branży kosmetycznej (mile widziane w kosmetyce profesjonalnej)

·       Mile widziana znajomość rynku kosmetycznego oraz produktów kosmetycznych

·       Znajomość programu WF-Mag (mile widziane)

·       Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

·       Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

·       Kreatywność i inicjatywa w działaniu

·       Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·       Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kompetencji

·       Prywatną opiekę medyczną

·       Szkolenia wewnętrzne podnoszące umiejętności wykorzystywane w pracy

·       Ogromne możliwości rozwoju i ciągłego doskonalenia zawodowego

·       Bardzo dobrą atmosferę pracy

·       Stabilną i interesującą pracę

Lokalizacja

Michałowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałowice
ID: 916889083