2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Suchy Las
Dodane 23 maja 2024

Młodszy specjalista ds. transport

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

Jesteś studentem logistyki lub zarządzania i chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży? Dołącz do naszego zespołu w dziale transportu i planowania!

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i optymalizacja tras transportowych.

  • Organizacja regularnych serwisów i przeglądów floty.

  • Zarządzanie kierowcami i monitorowanie ich pracy.

  • Współpraca z zespołem logistycznym w zakresie ustalania harmonogramów dostaw.

  • Koordynacja dostaw i odbiorów z klientami.

Dodatkowe obowiązki:

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów i zarządzanie dokumentacją floty.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych i operacyjnych.

  • Analiza danych z systemów GPS i tworzenie raportów efektywności tras.

  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami usług transportowych.

  • Utrzymywanie relacji z klientami i dostawcami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Wymagania:

  • Student kierunku logistyka, zarządzanie lub pokrewnego.

  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

  • Gotowość do pracy w godzinach 8-16 w siedzibie naszego biura.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży transportowej.

  • Pracę w przyjaznym zespole specjalistów.

  • Atrakcyjne warunki stażu z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 917156977