2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świnoujście
Dodane Dzisiaj o 14:48

Młodszy Specjalista ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Spec. ds. Technicznych

Miejsce pracy: Świnoujście

Nr ref. rekrutacji: 213/173/SZC/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • współpraca przy prowadzeniu  i monitorowaniu  zadań związanych z eksploatacją sieci gazowej

  • zadania związane z ewidencją: majątku sieciowego oraz zdarzeń i prac na sieci gazowej

  • zadania związane z obsługą układów pomiarowych i redukcyjno-pomiarowych

  • współpraca w zakresie procesu przyłączeniowego klientów grupy przyłączeniowej BI

  • prowadzenie obsługi środków transportu i obiektów kubaturowych wraz z gospodarką odpadami

  • prowadzenie gospodarki i ewidencji środków ochrony indywidualnej i użytkowanych urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej oraz koordynuje ich bieżącą konserwację i przeglądy w dedykowanym obszarze

  • przygotowywanie propozycji budżetowych w zakresie działań eksploatacyjnych i inwestycyjnych zasobów sprzętowych, środków transportu i zaplecza kubaturowego

  • prowadzenie gospodarki materiałowej, w tym obsługę dokumentacji związanej z ewidencją magazynową

  • organizowanie przepływu informacji mailowej i telefonicznej oraz obieg dokumentów, odpowiada za rejestr pism wchodzących i wychodzących, ewidencjonuje i archiwizuje dokumentację

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie,

  • mile widziane doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków

  • nastawienie na zmiany w organizacji, współpraca i komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • mile widziane: prawo jazdy kat.B, znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych, wiedza o branży - wiedza z zakresu gazownictwa

 Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 908180211