2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sokołów
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka arabskiego.

Lokalizacja

Sokołów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Europejski lider sprzedaży odzieży outletowej Yellow Octopus poszukuje pracownika na stanowisko: Junior Sales Specialist / Młodszy specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka arabskiego.

Mile widziani studenci ostatnich lat kierunku Arabistyka (niepełny roboczy tydzień/kilka dni w tygodniu). Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowej organizacji.

Zakres obowiązków:

·       poszukiwanie możliwości rozwoju na nowych rynkach

·       zdobywanie nowych odbiorców

·       monitorowanie rynków sprzedaży i działań konkurencji

·       współpraca z innymi działami organizacji w celu maksymalizacji sprzedaży

·       przyjmowanie zamówień od klientów i nadzorowanie poprawności dokumentacji

Cechy poszukiwane:

·       proaktywna postawa i silna orientacja na cel

·       wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

·       znajomość j. arabskiego na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy:

·       praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       rynkowe wynagrodzenie

·       wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy

·       wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

·       dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

·       możliwość kontynuowania pracy po zakończeniu studiów

Proszę do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w Yellow Octopus EU Sp. S.A. z siedzibą w Sokołowie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 915450438