2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świdnik
Dodane 03 maja 2024

Młodszy specjalista ds. Sprzedaży Salon Plus Polsat Box

Wynagrodzenie

4 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukujemy pracownika do Punktu Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Galerii VENUS w Świdniku

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży

  • Aktywna sprzedaż oraz promowanie pełnej gamy produktów oferowanych Klientom w Punkcie Sprzedaży

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych)

  • Dbałość o najwyższy poziom obsługi Klienta w oparciu o obowiązujące standardy

  • Aktywny kontakt telefoniczny z Klientami posiadającymi nasze usługi

  • Bieżące aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wizerunek salonu

Nasze wymagania

  • Masz minimum średnie wykształcenie

  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług

  • Angażujesz się w realizację celów i pragniesz osiągnąć sukces

  • Wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole

  • Lubisz pracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży i mieć realny wpływ na swoją pracę oraz jej wynik

  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy i elastycznie dostosowujesz się do sytuacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w salonie Plusa i Polsat Box

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników

  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych

  • Zaplanowana ścieżka wdrożenia oraz wsparcie przełożonych

  • Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

    Zapraszamy do składania CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 892076398