2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 16 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds Rozliczeń

Wynagrodzenie

4 650 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Kanzeon Wrocławski Catering poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. rozliczeń.

Miejsce pracy: al. Brucknera 10

Osoba do kontaktu telefonicznego: Pani Adrianna 53*******62 w godz. 9:00 - 15:00

Wymiar etatu: 1/1

Godziny Pracy: 8:15 - 16:15 od pn. do pt.

Wynagrodzenie: 3500 - 3800 zł na rękę/miesięcznie umowa o pracę.

Pierwsza umowa na okres 3 miesięcy - umowa zlecenie.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu księgowego.

  • Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentów.

  • Kontrola i obsługa systemu rozliczeniowego (dotyczy indywidualnych wpłat za wyżywienie uczniów placówki edukacyjnej)

  • Współpraca z biurem rachunkowym

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Subiekt lub innego programu do ewidencjonowania faktur

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w wymiarze:

5 dni w tygodniu (soboty i niedziele wolne) w systemie 8 - godzinnym.

  • Terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia.

  • Posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku.

Zapraszamy do wysyłania CV oraz kontaktu telefonicznego: Pani Adrianna 53*******62 w godz. 9:00 - 15:00.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 709583281