2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Macierzysz
Dodane 27 maja 2024

Pracownik działu reklamacji - bez doświadczenia

Wynagrodzenie

28 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Macierzysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

D-R-O to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, zajmujące się importem - eksportem, sprzedażą elektroniki użytkowej oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych największych światowych producentów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Pracownik działu reklamacji

·        Lokalizacja: Macierzysz ul. Słąwęcińska 12

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

·        Sprawna i terminowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych od klientów

·        Przestrzeganie standardów i procedur dotyczących obsługi reklamacji

·        Zgłaszanie reklamacji do dostawców

·        Zgłaszanie reklamowanego towaru do serwisów zewnętrznych

Nasze wymagania:

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Skrupulatność i dokładność w działaniu;

·        Podstawowa znajomość MS Excel.

·        Dobra obsługa komputera

Oferujemy:

·        stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

·        umowę o pracę na pełny etat

·        praca od zaraz

·        możliwość rozwoju w strukturach firmy

·        kartę multisport i pakiet medyczny po okresie próbnym

·        pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Macierzysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Macierzysz
ID: 918065251