2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Pomiarów - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Pomiarów

Miejsce świadczenia pracy: Olsztyn

Nr ref. rekrutacji: 257/191/OLS/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • udział w prowadzeniu gospodarki układami pomiarowymi, monitorowanie realizowanych umów z dostawcami usług i wyrobów w zakresie układów pomiarowych, pomoc w uzgadnianiu planów kontroli układów pomiarowych

  • obsługa i konfiguracja urządzeń pomiarowych zamontowanych na stacjach gazowych, na stacjach regazyfikacji LNG, w zespołach gazowych,  w układach pomiarowo-rozliczeniowych u Odbiorców paliwa gazowego, obsługa i konfiguracja urządzeń telemetrycznych w tym głownie: ruterów, modemów, układów konwersji sygnałów cyfrowych, układów ładowania akumulatorów z paneli fotowoltaicznych

  • obsługa i konfiguracja urządzeń eksplozymetrycznych

  • obsługa i konfiguracja  aparatury kontrolno-pomiarowej oraz układów awaryjnego zasilania w energie elektryczną

  • obsługa i konfiguracja  analizatorów składu gazu i stężenia środka nawaniającego gaz ziemny

  • sprawdzanie kompletności i poprawności danych pomiarowych i odczytowych w dziedzinowych systemach informatycznych, uczestniczenie w weryfikacji i walidacji danych pomiarowych, obsługa i konfiguracja gazomierzy ze zdalnym odczytem i zaworem odcinającym oraz gazomierzy przedpłatowych

  • udział w procesie odczytu, sprawdzenia i konfiguracji układów pomiarowych

  • wspieranie w realizacji zadań związanych z zapewnieniem kontroli jakości paliw gazowych

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe, techniczne

  • podstawowa znajomość norm, standardów, procedur i instrukcji w zakresie pomiarów w gazownictwie

  • mile widziana umiejętność kalibracji przetworników ciśnienia i temperatury

  • uprawnienia energetyczne grupy  1 na stanowisku eksploatacji

  • praktyczna umiejętność pracy z pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność i odpowiedzialność

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 12 maja 2024

 Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 915203237