2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Włochy
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

5 400 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych naszych konceptów Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato Lody naturalne. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie i nie zamierzamy zwalniać tempa. W naszej Centrali codziennie spotykamy się z Klientami, którzy chcą dołączyć do naszej sieci i nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i usprawnieniami, żeby jeszcze bardziej efektywnie realizować nasze cele biznesowe i wspierać naszych Klientów.

Lokalizacja: Jutrzenki 99/101 Warszawa (Włochy)

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, 9:00-17:00

Praca 100% stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi Klientami;

  • Udzielanie odpowiedzi na telefoniczne i mailowe zapytania Klientów telefon;

  • Przyjmowanie reklamacji oraz udzielanie odpowiedzi;

  • Komunikacja z naszymi Klientami i Partnerami;

  • Udzielanie odpowiedzi na pisma Franczyzobiorców;

  • Aktualizacja danych oraz informacji o Klientach w systemie;

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta;

  • Jesteś komunikatywny i otwarty;

  • Lubisz kontakt z Klientem;

  • Jesteś zaangażowany i pomocny;

  • Biegle obsługujesz programy pakietu MS Office;

  • Potrafisz świetnie zorganizować swoją pracę;

  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą;

  • Jesteś zaangażowany i nastawiony na efektywne wykonywanie zadań;

Mile widziane

  • Doświadczenie w zespole reklamacji lub windykacji;

  • Znajomość języka ukraińskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Półroczny system premiowy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole;

  • Możliwość wielowariantowego rozwoju w strukturach firmy;

  • Szkolenie wdrożeniowe;

  • Prywatną opiekę medyczną Enel-med;

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport;

  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon;

  • W sezonie letnim bezpłatne lody, a w sezonie jesiennym ciepłe i pachnące kołacze :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 889579896