2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Grunwald
PMT
Dodane 28 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Ogólnopolska agencja marketingowa PMT z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, wspierająca sprzedaż klientów biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z przedstawicielami handlowymi,
  • praca w wewnętrznych systemach (m.in. tworzenie ankiet, weryfikacja danych, dodawanie danych i analiza danych),
  • tworzenie raportów i zestawień w programie Excel,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Poszukiwane kompetencje:

  • pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta,
  • komunikatywność, otwartość,
  • znajomość programu Excel (m.in. sortowanie, wyszukaj pionowo),
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach.

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • stabilną, długotrwałą pracę na lata,
  • różnorodny zakres obowiązków,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport Plus, prezenty okolicznościowe, akcje świąteczne),
  • wsparcie w rozwoju kompetencji (lekcje języka angielskiego w 2-3 osobowych grupach, szkolenia, kursy, dofinansowanie studiów),
  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918223815