2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Dolnośląskie
  6. Social media - Wrocław
  7. Social media - Fabryczna
Daltra Sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Młodszy specjalista ds. marketingu poszukiwany

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Spółka Daltra Sp. z o. o. prowadząca nowoczesny portal e-commerce Mlekolandia.pl oferujący sprzedaż internetową artykułów spożywczych, akcesoriów dla dzieci do lat 3 oraz będąca dystrybutorem akcesoriów dziecięcych i higienicznych, w tym pieluszek Moomin Baby poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. marketingu

MIEJSCE PRACY: WROCŁAW

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze marketingu, w szczególności obsługi social mediów

  • Znajomość narzędzi i strategii marketingowych

  • Znajomość obsługi programów graficznych umożliwiających publikację w SM

  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia contentu oraz kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

  • Kreatywność

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem

  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii i trendów w marketingu

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nagrywania i montowania rolek będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie i realizację strategii marketingowej, szczególnie we wszystkich kanałach SM

  • Analizę efektywności działań marketingowych

  • Tworzenie treści promocyjnych, głównie w social mediach

  • Dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych

  • Przygotowanie i realizację współprac z influencerami

  • Organizację i koordynację wydarzeń promocyjnych

  • Monitorowanie trendów na rynku i dostosowywanie strategii

  • Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących działań marketingowych

Oferujemy

·       Pracę w miłej atmosferze, w młodym, ambitnym zespole

·       Umowę o pracę (początkowo na okres próbny) lub B2B

·       Możliwość pracy hybrydowej

·       Narzędzia pracy – laptop, telefon

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911253686