2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Nowy Konik
Dodane 13 maja 2024

Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Real S.A. to jedna z najbardziej znaczących firm w sektorze przetwórstwa owoców nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Dzięki szerokiej działalności produkcyjno-handlowej Spółka rozwija się i rozbudowuje. W październiku 2017 roku została zakończona budowa chłodni składowej w Nowym Koniku pod Warszawą. Dobra kondycja finansowa firmy pozwala wprowadzać nowoczesne technologie, dzięki którym nawiązywana jest ścisła współpraca z czołowymi firmami z branży spożywczej na rynku krajowym i zagranicznym.

Obecnie poszukujemy osób do pracy stałej na stanowisku:

Miejsce pracy:

Nowy Konik, gmina Halinów

Zakres obowiązków:

- prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową -zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja

- monitorowanie w systemie WMS czynności logistycznych, terminowości przygotowywanych zamówień, ewidencjonowanie stanów magazynowych

- stały kontakt i współpraca z kierowcami

- bezpośrednia współpraca z pracownikami magazynu

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- zdolności analityczne i umiejętność szybkiego uczenia się

- kreatywność w rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy pod presją czasu

- obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania

- dyspozycyjność: gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym oraz jeden weekend w miesiącu

- umiejętność współpracy w zespole

- mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

- mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej

- mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pewne wynagrodzenie w dynamicznie rozwijającej się organizacji z solidną pozycją na rynku

- premię uznaniową

- pakiet sportowy Medicover Sport, dobrowolne ubezpieczenie na życie

- interesującą, pełną wyzwań pracę, gdzie każdy dzień przynosi nowe doświadczenie w przyjaznym i młodym zespole bez sztywnej struktury korporacyjnej

- możliwość awansu

Kontakt:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 802616522