2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Opolskie
  6. Logistyka - Nysa
Dodane 13 maja 2024

Młodszy specjalista ds. Logistyki i planowania produkcji

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polplastic Nysa Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Logistyki i Planowania Produkcji. Jesteśmy liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań z tworzyw sztucznych, dostarczając produkty najwyższej jakości na krajowe i międzynarodowe rynki. Nasza misja opiera się na ciągłym doskonaleniu i rozwoju, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i przyczyni się do dalszego wzrostu efektywności naszych procesów logistycznych i produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu ERP zamówień od klientów.

  • Planowanie produkcji wtryskarek oraz planowanie produkcji na stanowiskach montażowych na podstawie zapotrzebowania klientów

  • Aktualizacja oraz kontrola realizacji planów produkcyjnych

  • Zapewnienie pełnej dostępności surowców i opakowań wymaganych do realizacji zleceń produkcyjnych poprzez odpowiednie planowanie zakupów

  • Planowanie poziomu zapasów, planowanie terminów i wielkości zamówień do dostawców, kontrola stanów minimalnych materiałów

  • Składanie oraz monitorowanie zamówień u dostawców, sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z treścią zamówienia, kontrola terminowości dostaw

  • Koordynowanie zleceń transportowych, kontakt z agencjami celnymi w przypadku importu/eksportu spoza UE

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji na potrzeby różnych obszarów łańcucha dostaw, klasyfikacja dostawców wraz z oceną, badanie zadowolenia klienta

  • Zarządzanie pojemnikami zwrotnymi koniecznymi do pakowania wyrobów gotowych

  • Wydanie oraz przyjęcie dokumentów transportowych

  • Wygenerowanie etykiet do oznaczenia produktów gotowych przed wysyłką

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze logistyki, planowania produkcji, współpracy z klientami i dostawcami (mile widziane w branży automotive)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 905733626