2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Malwina
Dodane 17 maja 2024

Młodszy specjalista ds. księgowości i administracji

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

To ludzie stanowią o sile EWL Solutions. Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na kreowanie i rozwijanie różnorodności dzięki wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym procesom. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, obejmując rekrutację pracowników stałych oraz outsourcing w wielu sektorach biznesowych.

Dla naszego klienta firmy zajmującej się ubezpieczeniami poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. księgowości i administracji.

Zadania i obowiązki na stanowisku:

- dekretowanie dokumentów biurowych,

- wystawianie faktur,

- wprowadzanie przelewów,

- prowadzenie statystyk.

Oczekiwania wobec kandydata:

- 2-3 lata doświadczenia w pracy jako młodszy specjalista ds. księgowości/pomoc w dziale księgowości,

- dobra znajomość kwestii księgowych i rachunkowych,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programy MS Excel,

- mile widziana znajomość programu: Symfonia,

- gotowość do pracy stacjonarnej w godzinach 9:00-17:00,

- umiejętności pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

- chęć uczenia się i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie podstawowe oraz uznaniowe premie roczne,

- prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

- urodzinowe karty podarunkowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917332407