2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Dąbrowa Górnicza
Dodane 17 maja 2024

Młodszy specjalista ds. Kontroli jakości

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  •  Kontrola wejściowa i finalna produktów

  • Kontrola jakości w procesie

  • Realizacja działań naprawczych i prewencyjnych

  • Zgłaszania problemów Jakościowych

  • Obsługa jakościowa reklamacji

  • Tworzenie raportów jakościowych

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz prac porządkowych

    Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne

  • Mile widziana obsługa ramienia pomiarowego, maszyny CMM, znajomość pomiarów ręcznymi przyrządami pomiarowymi

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży technicznej, ewentualnie chęć nauki

  • Dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  •  Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

  •  Chęć rozwoju kompetencji w ramach obszaru oraz długofalowej współpracy z organizacją

  •   Obsługa ramienia pomiarowego, maszyny CMM, pomiary ręcznymi przyrządami pomiarowymi, projektor pomiarowy, twardościomierz

Firma posiada: : maszynę pomiarową ABERLINK AXIOM TOO - oprogramowanie Aberlink 3D, maszynę pomiarowa GLOBAL S - oprogramowanie PC-DMIS, POLYWORKS, ramię pomiarowe ROMER ABSOLUTE ARM - oprogramowanie POLYWORKS.

  • To oferujemy

    • możliwość rozwoju zawodowego,

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

    • płacę podstawową + premię uznaniową

    • karta SODEXO o wartości 450 zł miesięcznie netto

    • prywatną opiekę medyczną

Administratorem danych osobowych jest "Pegas" Engineering Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza ul. Budowlanych 6a. Dane będą przetwarzane wyłączenie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale obowiązkowe w przypadku uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Dane zostaną usunięte do 30 dni po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 917372906