2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Lubliniec
Dodane 09 maja 2024

Młodszy specjalista ds. IT

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma specjalizująca się w produkcji opakowań, Expack Sp. z o.o., Sp.k. - Zakład Produkcyjny w Lublińcu,

poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- bieżący monitoring i nadzór nad poprawnością działania infrastruktury i usług

- diagnozowanie i eliminowanie incydentów oraz awarii (helpdesk)

- dbanie o infrastrukturę teleinformatyczną - samodzielny nadzór, konfiguracja i konserwacja stacji roboczych,

serwerów oraz sprzętu peryferyjnego

- świadczenie zdalnej i osobistej pomocy w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych

zgłaszanych przez użytkowników wewnątrz organizacji

- tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń dla użytkowników

Nasze wymagania:

- znajomość technologii informatycznych i narzędzi z nimi związanych

- umiejętność rozwiązywania problemów i elastyczność w podejściu do zmieniających się sytuacji

- samodzielność i inicjatywa w działaniu pod presją czasu

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

- punktualność, sumienność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

- wykształcenie umożliwiające realizację zadań (kierunkowe lub w trakcie nauki)

- znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z literatury fachowej

oraz poszukiwania rozwiązań i inspiracji w ramach społeczności użytkowników

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP

- wiedza z zakresu sieci komputerowych

- znajomość zagadnień wirtualizacji

To oferujemy:

- stabilne zatrudnienie po okresie próbnym w rozwijającej się firmie z polskim kapitałem

- ciekawą i odpowiedzialną pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku od 8 do 16

- realny wpływ na kształtowanie rozwiązań i procesów IT w firmie

- rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności w obszarze IT

- niezbędne narzędzia do pracy

- pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne itp.)

- możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 909177489