2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Maksymilianowo
Dodane Dzisiaj o 13:47

Młodszy specjalista ds. handlowych, język francuski

Lokalizacja

Maksymilianowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MAXIM Ceramics Sp. z o.o. to wiodący producent upominków reklamowych o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Ceramiką oraz porcelaną zajmujemy się od ponad 25-ciu lat. Działamy z sukcesami na rynku B2B branży reklamowej.

Młodszy specjalista ds. handlowych

Język francuski - komunikatywny

Kandydat dołączy do kreatywnego zespołu z którym będzie współpracował nad następującymi pracami.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji biznesowych i bieżąca współpraca handlowa z klientami firmy – agencje reklamowe

  • Pozyskiwanie i utrzymanie klientów na rynku francuskim

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Zaangażowanie w działania marketingowe i monitoring rynku

  • Raportowanie bezpośrednio przed dyrektorem handlowym

Wymagania:

  • znajomość języka francuskiego

  • Dokładność

  • Sumienność

  • Mile widziane (niekonieczne) doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Zdolności komunikacyjne

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Umiejętności komunikacyjne, nawiązywania relacji i negocjacyjne.

Co oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące

  • Wynagrodzenie uwzględniające system premiowy

  • Przyjazna atmosfera

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku

  • Szeroki zakres szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zatrudnienie bezpośrednie

  • Dodatkowe benefity

Lokalizacja

Maksymilianowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Maksymilianowo
ID: 835172137