2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Błonie
Anna
Dodane 31 maja 2024

Młodszy Specjalista ds Fakturowania

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych. Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Zapewniając usługi całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Do Centrali poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych niezbędnych do wystawiania faktur sprzedaży

  • Wprowadzanie faktur kosztowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi

  • Weryfikacja oraz akceptacja not korygujących dotyczących faktur sprzedaży

  • Archiwizacja dokumentów

 Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Mile widziana znajomość przepisów podatkowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodyscyplina

  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań, przy wsparciu naszych Specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielenie się wiedzą;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w dynamicznym zespole;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport, OKSystem)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Szkolenia i kursy

  • System wdrożenia SMART START oraz system szkoleń w ramach Akademii GEODIS i G-Campus.

  • Konkursy z nagrodami

  • Darmowy parking dla Pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 903088015