2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dział HR
Dodane 27 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. E- Commerce

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Stale współpracujemy ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Dodatkowo dla naszych kluczowych klientów zapewniamy produkty należące do różnych kategorii m.in. AGD, Uroda i higiena, Elektronarzędzia, Oświetlenie, Elektronika użytkowa. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 15 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy ponad 150 osób.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie platformami e-commerce

  • kompleksowa obsługa sprzedaży: sklep internetowy + marketplace

  • obsługa posprzedażowa klienta internetowego

  • zarządzanie i rozwijanie portfolio produktowego (content)

  • tworzenie i optymalizowanie opisów produktowych

  • koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu zamówień

  • udział w procesie optymalizacji i ulepszania systemu CRM

  • udział w planowaniu strategii promocyjnych i marketingowych online

Nasze wymagania:

  • pierwsze doświadczenia w obsłudze platform e-commerce – mile widziane

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • zainteresowanie i chęć do rozwoju w obszarze E-commerce

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość

  • komunikatywność i otwartość w relacjach

  • gotowość do nauki

  • zaangażowanie w pracę oraz dokładność

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – mile widziana

  • zainteresowanie kategorią produktową AGD i KIDS - mile widziane

To oferujemy:

  • interesującą pracę w polskiej firmie dla prestiżowych klientów w środowisku  międzynarodowym

  • uczestnictwo w projekcie pozwalającym na rozwój kompetencji

  • jasno określona ścieżka rozwoju – możliwość awansu

  • system premiowy

  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy

  • pracę w zespole pasjonatów

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub na umowę zlecenie (wybór należy do Ciebie, każda opcja jest możliwa)

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • dogodną lokalizację firmy – blisko centrum Wrocławia (można do nas dojechać tramwajami linii 3 i 5, autobusami linii 134 i 114)

Benefity:

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code’u

  • Parking dla pracowników

  • Program rekomendacji pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 907980684