2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Czechowice-Dziedzice
Anna
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Celnych (Agent Celny) - Czechowice - Dziedzice

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników.

Do naszego Oddziału w Czechowicach - Dziedzicach poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. Celnych (Agenta Celnego)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i realizacja zleceń celnych

  • Przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej

  • Przygotowywanie deklaracji INTRASTAT w przywozie i w wywozie

  • Ewidencjonowanie czynności związanych z prowadzeniem magazynu czasowego składowania, składu celnego

  • Obsługa Klientów i reprezentowanie przed organami celnymi;

  • Bieżący kontakt z organami celno-skarbowymi oraz innymi organami administracji państwowej

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym z zastosowaniem procedur uproszczonych

    OCZEKIWANIA:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień agenta celnego (wpis na listę agentów celnych)

  • Min rok doświadczenia w pracy na stanowisku agenta celnego

  • Praktyczna znajomość programu do obsługi celnej HUZAR

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Wykształcenie wyższe, preferowane studia kierunkowe

  • Znajomość aktualnych przepisów i procedur związanych z obsługą celną przesyłek

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Orientacja na realizację powierzonych zadań

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowy

  • Darmową prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę sportową Multisport

  • Zniżki na paliwo

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Akademii Rozwoju GEODIS

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 791297279