2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Młodszy specjalista ds. BDO

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

- Ewidencjonowanie dostarczanych oraz wydawanych odpadów

- Bieżąca obsługa klientów przywożących oraz wywożących odpady na teren Zakładu

- Kontrola zgodności odpadów z wykazem odpadów dopuszczonych do przyjęcia oraz wydania z Kartą przekazania odpadów (KPO/KPOK)

- Weryfikacja dokumentów obowiązujących przy przyjmowaniu oraz wydawaniu odpadów (BDO, system wewnętrzny, podstawowa charakterystyka odpadów, testy zgodności)

- Kontakt z klientami - wyjaśnianie rozbieżności w ewidencji

- Praca w systemie BDO - sprawdzanie spójności między BDO, a systemem wewnętrznym

- Wystawianie/potwierdzanie niezbędnych dokumentów (KPO,KPOK, Kwitów Wagowych, raportów ewidencyjnych)

- Prowadzenie wymaganych rejestrów ewidencyjnych

- Obsługa systemu wagowego

Wymagamy:

- Doświadczenie w pracy biurowej.

- Praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 11-19

- Dobrej znajomości pracy z komputerem i systemami informatycznymi

- Umiejętności współpracy grupowej

- Zdolności organizacyjnych i pracy pod presją czasu

- Systematyczności, skrupulatności, samodzielności

- Stawianie na prawidłową realizację celów i zwiększenia efektywności

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie

- Szansę na rozwój zawodowy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX lub kontakt telefoniczny na numer telefonu: 51*******23

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 742701197