2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Bidfood
Dodane 13 maja 2024

Młodszy specjalista ds. administracji - BIDFOOD FARUTEX - Annopol 4a

Wynagrodzenie

4 299 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bidfood Farutex, lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy specjalista ds. administracji

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Annopol 4a

Opis stanowiska:

  • wystawianie faktur

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie

  • współpraca z kierowcami

  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży, administracji oraz logistyki

  • prowadzenie kasy i obsługa kasowa klientów (na zastępstwo)

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (na zastępstwo)

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 5-17)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi komputera

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • umiejętność realizacji kilku zadań równolegle

  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie 4300 zł brutto

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty

  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 915234133