2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane 21 maja 2024

Młodszy specjalista B2C (marketingowiec i opiekun klienta)

Wynagrodzenie

4 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy młodszego specjalisty z marketingu!

Jesteśmy psychologiczną firmą szkoleniowo-konsultacyjną, obecni na rynku od 23 lat. Poszukujemy kandydatów tylko wśród studentów!

Zadania:

1. Na podstawie wydyskutowanych pomysłów i strategii marketingowej układać kwartalne harmonogram działań w różnych SM.

2. Układanie kampanii pod webinary, pisanie wpisów i maili.

3. Współpraca z obsługująca nas agencją marketingową i ekipą filmową.

4. Pisanie tekstów na FB, na bloga (oczywiście początkowo z naszym support’em).

5. Prowadzenie Li (oczywiście początkowo z naszym wsparciem).

6. Przygotowywanie grafik, plansz w Canvie Pro, Pixel AI.

7. Umieszczanie wyprodukowanych treści w sieci (You Tube, Instagram, Tik Tok) badanie zasięgów, szukanie opcji na ich zwiększanie.

8. Na podstawie podjętych działań marketingowych – zbieranie leadów w bazie danych i ich ocieplanie do etapu zakupu.

9. Odpowiadanie na pytanie klientów i dbanie o ich zadowolenie w czasie, kiedy korzystają z naszych programów.

To nie jest praca dla Ciebie, jeśli:

– preferujesz wygodę nad wyzwaniem

– bywasz niekonsekwentny

– masz wątpliwości co do swojego zainteresowania marketingiem

– unikasz rozmów telefonicznych

To jest praca dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz zdobyć bogate doświadczenie, którym zaimponujesz swojemu następnemu pracodawcy

  • Chcesz dotknąć bardzo różnych obszarów marketingu

  • Lubisz Social Media, ale lubisz cały ten ruch układać w przenikające się systemy

  • Ekscytuje Cię analizowanie wyników i podciąganie poprzeczki wyżej (3500 wyświetleń – zróbmy rolką na 500 tys.)

  • Lubisz wyszukiwać potrzebne informacje, korzystać z różnych aplikacji i AI

  • Lubisz Excela – gdzie będziesz zbierać różne informacje (doszkolimy Ciebie, jeśli będziesz chciał, ale nie możesz mieć awersji)

  • Lubisz psychologię, ciekawią Ciebie ludzkie zachowania

  • Uważasz, że dowozisz to, czego się podejmujesz.

Kilka słów o nas:

Cieszmy się dobrą opinią na rynku. Prowadzimy szkolenia otwarte B2B oraz zamknięte dla biznesu B2B. Mamy określony archetyp marki, Brend book (wymagający zaktualizowania) wyraźną strategię rozwoju firmy i ogrom pomysłów do zrealizowania Dość dynamicznie działamy w Social Mediach – sprawdź sam nasz FB, Tik Tok, Linked In Grupy Spotkane. Od czasu pandemii intensywnie działamy w Sieci. Na nasze webinary zapisuje się od 1200 do 1800 osób Pracujemy na różnych aplikacjach wspomagających nasz marketing, ciągle szkolimy się w tym obszarze.

Od lat zatrudniamy studentów, dla których Grupa Spotkanie to idealne miejsce na pierwszą zawodową pracę. Wielu naszych współpracowników idzie dalej pracować do dużych marek (Lidl, Imaperial Tobboko, Balma), kibicujemy im i pomagamy znaleźć dalsze dobre miejsca dla ich kariery.

U nas marketing ma konkretny cel – dotrzeć do klienta i bardzo to mierzymy. Odezwij się do nas i dołącz do naszej naprawdę dynamicznej firmy!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 918480352