2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Róża Morąg
Dodane Dzisiaj o 16:37

Młodszy Serwisant - Serwis iSpot Katowice

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

iSpot to największy w Polsce Reseller oraz Autoryzowany Serwis produktów Apple. Czy wiesz, że jako jedyni w Polsce posiadamy status Apple Premium Partnera? Pierwszy salon iSpot otworzyliśmy w 1995 roku w Warszawie i od tego momentu nieustannie powiększamy swoje Zespoły i pojawiamy się w coraz to nowych lokalizacjach, a nasz apetyt rozwojowy tylko rośnie!

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy nowy etap, jakim jest wspólny rozwój z Cortland.

Czas nowych wyzwań nadchodzi, dołącz do #iSpot&Cortland Team i stań się częścią zmiany!

Szczegóły oferty:

  • Lokalizacja: Młyńska 6, Katowice

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę

  • Praca w godzinach 9-17

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie zgłaszanych usterek, wykonywanie napraw, konserwacji i innych czynności związanych z utrzymaniem sprawności technicznej urządzeń,

  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją serwisową, procedurami oraz manualami postępowania,

  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • Zapewnienie Klientom profesjonalnego wsparcia technicznego,

  • Osiąganie wysokiego poziomu obsługi Klienta w zakresie świadczonych usług,

  • Stałe poszerzanie wiedzy serwisowej.

Nasze wymagania

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętności manualne,

  • Zaangażowania w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Otwartość na pracę w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją anglojęzyczną.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą elektroniki użytkowej,

  • Znajomość środowiska Apple.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 917418656