2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Outworking
Dodane 29 maja 2024

Młodszy Referent ds Wsparcia Sprzedaży w PGE Obrót S.A

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszy Referent Wsparcia Sprzedaży  dla  naszego  klienta  PGE Obrót S.A.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem PGE Obrót S.A.

Młodszy Referent Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie standardowych szablonów korespondencji wykorzystywanej w obsłudze posprzedażnej,

  • Przygotowanie procedur, instrukcji i wytycznych dla obszaru wsparcia sprzedaży,

  • Wsparcie w procesach obsługi klienta,

  • Raportowanie i wykonywanie analiz,

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi i Spółkami GK PGE w zakresie niezbędnym do wykonywania swoich obowiązków.

Wymagania:

  • umiejętności analityczne,

  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność i systematyczność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę  o  pracę tymczasową w pełnym  wymiarze  godzin,

  • stawkę godzinową 28,00 zł brutto,

  • system premii i nagród zgodny z polityką PGE,

  • dostęp do pakietu sportowego Multisport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 860742534