2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Brzeźno
Dodane 10 maja 2024

Audytor terenowy Target PRO - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 19 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój, Starbucks.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Audytor Terenowy

Teren: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wizyt audytowych w punktach na podległym terenie

  • realizacja planu wizyt zgodnie z wyznaczoną trasówką

  • raportowanie wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

 Nasze wymagania:

  • osoby uczące się - mile widziane

  • gotowość do podjęcia współpracy w od zaraz

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG mile widziane

  • dobra znajomość obsługiwanego terenu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

  • dokładność, skrupulatność, rzetelność

  • nastawienie na cel

 To oferujemy:

  • Praca z renomowaną marką na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w audytach

  • Umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon)

  • Komfortowy samochód służbowy

  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO Sp. z o.o. S.K.A. dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia” Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO Sp. z o.o. S.K.A. moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres rekrutacja[małpa]targetpro.pl O zasadach na jakich TARGET PRO Sp. z o.o. S.K.A przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: targetpro.pl/Pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_TARGET_PRO_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 917380001