2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Będzin
  7. Obsługa produkcji - Boleradz
Dodane 29 maja 2024

Młodszy planista produkcji

Lokalizacja

Będzin, Boleradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • praca na zaawansowanym oprogramowaniu do planowania produkcji Rapidlynx

  • planowanie produkcji w oparciu o zamówienia krótko i długoterminowe

  • tworzenie zleceń produkcyjnych i kontrola nad ich realizacją

  • monitorowanie i analiza stanów zapasów

  • stała współpraca z kierownikiem produkcji

Nasze wymagania

  • otwartość na naukę nowych rzeczy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji na podstawie danych produkcyjnych

  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

·         wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziani studenci zaoczni)

  • komunikatywność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju

  • pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość pracy na najbardziej zawansowanych rozwiązaniach IT na runku

Śląskie

Śląskie, Będzin, Boleradz
ID: 918492149