2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Marcin
Dodane 28 maja 2024

Młodszy operator produkcji - praca od zaraz! Umowa o pracę - Aplikuj!

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Młodszy operator produkcji.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 11.

Obowiązki:

- prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych oraz narzędzi pomiarowych;

- obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych;

- szlifowanie i cięcie produktów;

- obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka);

- kontrola jakości wytwarzanych elementów;

- naprawy uszkodzonych produktów;

- składanie gotowego elementu.

Oczekujemy:

- chęci do pracy;

- umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;

- zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;

- tężyzny fizycznej;

- chęci uczenia się;

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;

- podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic (możliwość bezpłatnego wyrobienia).

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;

- umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach;

- stabilność zatrudnienia;

- wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto;

- system premiowy (do 15% wynagrodzenie zasadniczego);

- atrakcyjny system poleceń pracowniczych do 5000 zł;

- benefity pozapłacowe:

·       Karta multisport za 1 zł;

·       Prywatna opieka medyczna za 1 zł;

·       Ubezpieczenie grupowe;

·       Dodatkowy płatny dzień wolny;

·       Premie świąteczne;

·       Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918204251