2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Katarzyna
Dodane 29 maja 2024

Młodszy operator produkcji

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wolco Sp. z o.o., założona 1992 roku jest polskim producentem cienkich drutów specjalistycznych wykonanych ze stali, miedzi lub mosiądzu, pokrywanych galwanicznie, w zakresie wymiarowym fi 0,05 mm - fi 1,50 mm, dostarczanych między innymi dla przemysłu oświetleniowego, elektrycznego, poligraficznego i techniki zamocowań. Nasze produkty wysyłamy do 20 krajów na świecie.

W związku z rozwojem działalności firmy, do zakładów produkcyjnych w Lublinie poszukujemy zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin, ul. Związkowa

Opis stanowiska pracy:

- Bezpośrednia obsługa maszyn produkcyjnych  (proces profilowania, walcowania, ciągnienia, nakładania powłok galwanicznych i obróbki końcowej)

- Realizacja procesów produkcyjnych oraz operacji pośrednich i bezpośrednich przy wytwarzaniu drutów proszkowych,

- Monitorowanie, nadzór i kontrola nad technologicznymi procesami produkcji drutów proszkowych,

- Współuczestnictwo w tworzeniu usprawnień na liniach produkcyjnych,

- Praca zgodnie ze standardami,

 Wymagania:

 - Wykształcenie w kierunku technicznym (technikum, zawodówka),

- Podstawowa praktyczna wiedza z zakresu pracy maszyn,

- Zdolności manualne w obsłudze narzędzi ręcznych,

- Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),

- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- Dokładność i dbałość o szczegóły,

- Chęć rozwoju w strukturach firmy,

 Oferujemy:

- Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności w zakresie plastycznej obróbki metali i metalurgii

- Możliwość rozwoju zawodowego na różnych grupach maszyn i procesów

- Zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia

- Po 10 miesiącach umowa na czas nieokreślony

- Finansujemy uzyskanie uprawnień na wózki widłowe i suwnice

- Dla ambitnych osób ze średnim technicznym wykształceniem dofinansowanie studiów inżynieryjnych

- System premiowy zależny od efektów pracy

- Dofinansowanie do aktywności sportowej

- 2 razy w roku min. 600 zł netto „na święta”

- System dodatkowych nagród, tablica pomysłów i usprawnień

- Opieka medyczna Lux-Med – pakiet rozszerzony

- Ciekawe i ambitne zadania

- Przyjemną atmosferę pracy

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WOLCO Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918443591