2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Izabela
Dodane 27 maja 2024

Młodszy operator maszyn drukarskich

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Viskase Polska w związku z dynamicznym rozwojem produkcji w zakładzie w Nowej Wsi Legnickiej poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy Operatora maszyn drukarskich - wszystkiego Cię nauczymy!

Obowiązki

•    prowadzenie druku

•    obsługa maszyn flexograficznych

•    realizacja zleceń produkcyjnych i kontrola ich przebiegu pod kątem Jakości

Wymagania

•    mile widziane wykształcenie techniczne

•    spostrzegawczość

•    rozróżnianie kolorów

•    dokładność

•    szybkość podejmowania decyzji

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio przez Viskase,

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premia,

  • cykliczny wzrost wynagrodzenia,

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • dopłaty do wypoczynku,

  • bonus za polecenie pracownika,

  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę,

  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko,

Na podstawie przepisów zawartych w art. 13 ust. 1 i ust. 2 i art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej „RODO”) informujemy, iż:

1.        Administratorem danych osobowych Kandydatów jest Viskase Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (50-016) przy ul. Piłsudskiego 101, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000025562, REGON: 012283129, NIP: 5251560414 (dalej: Administrator).

2.        Dane osobowe Kandydatów będą przetwarzane przez Administratora w celach rekrutacyjnych, w szczególności:

a.         w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i wyłonienia Kandydata na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c. RODO), przez czas niezbędny do przeprowadzenia ww. procesu, tj. do momentu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko określone w ofercie zatrudnienia;

b.         w celu przetwarzania danych niewymaganych przepisami prawa przekazanych w procesie rekrutacyjnym dobrowolnie przez Kandydata na podstawie udzielonej zgody wyrażonej w formie oświadczenia lub poprzez wyraźne działanie potwierdzające, polegające na przekazaniu tych danych w zgłoszeniu aplikacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a. RODO), przez czas niezbędny do przeprowadzenia ww. procesu, tj. do momentu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko określone w ofercie zatrudnienia lub do momentu wycofania wyrażonej zgody;

Odbiorcami danych osobowych mogą być:

c.         organy publiczne lub podmioty uprawnione do żądania dostępu lub otrzymania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, np. Państwowa Inspekcja Pracy, itp.;

d.         podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych na podstawie zawartych umów, np. dostawcy IT, dostawcy aplikacji wspomagających procesy rekrutacyjne, inne podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora;

e.         podmioty z grupy kapitałowej Viskase.

3.        Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu (w tym profilowaniu).

4.        Dane mogą być przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) do Viskase Companies, Inc. w Stanach Zjednoczonych. W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony danych wymaganego przepisami prawa przekazywanie danych osobowych poza EOG będzie odbywało się na podstawie umowy transferowej zawierającej standardowe klauzule ochrony danych zatwierdzone i przyjęte przez Komisję Europejską.

5.        Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz otrzymywania ich kopii, sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6.        Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych Administratora.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 484844014