2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 07 maja 2024

Młodszy Operator Maszyn

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do naszego Zespołu jako Młodszy Operator Maszyn w Fabryce Leków!

Czy pasjonuje Cię wkład w przemysł farmaceutyczny? Czy świetnie radzisz sobie w dynamicznym środowisku, gdzie precyzja i efektywność są kluczowe? Jeśli tak, mamy idealną okazję dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Młodszy Operator Maszyn, którzy dołączą do naszego zespołu w nowoczesnej Fabryce Leków. Jako Operator Maszyn będziesz odgrywać kluczową rolę w procesie produkcji, dbając o to, aby nasze maszyny działały sprawnie i skutecznie, produkując wysokiej jakości produkty medyczne.

Lokalizacja: Łódź okolice Retkinia/Konstantynów łódzki

Korzyści:

- Kompleksowy program szkoleń dla rozwoju Twoich umiejętności.

- Możliwość awansu w firmie o dynamicznym rozwoju.

- Stałe zatrudnienie po okresie próbnym i dostęp do licznych benefitów pozapłacowych.

-Wsparcie i inkluzywne środowisko pracy, w którym Twoje wkłady są cenione.

- Szansa na dokonanie różnicy poprzez produkcję leków ratujących życie, poprawiających jakość życia ludzi.

Główne obowiązki:

- Obsługa i monitorowanie maszyn używanych w produkcji leków.

- Wykonywanie rutynowych prac konserwacyjnych maszyn w celu zapewnienia optymalnej wydajności.

- Rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się w trakcie procesu produkcyjnego.

- Przestrzeganie ścisłych protokołów bezpieczeństwa i przestrzeganie Zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

- Współpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych i terminów.

Wymagane kwalifikacje i dyspozycyjność:

- Umiejętność pracy zgodnie z procedurami i instrukcjami.

- Dobre umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.

- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

- Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziana branża farmaceutyczna, spożywcza lub pokrewna).

- Książeczka sanepidu

Jeśli poszukujesz stałego zatrudnienia, które zapewni ci możliwość rozwoju, ta propozycja jest dla ciebie. Prześlij nam swoje CV, liczba miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami - odpowiemy na wszystkie pytania.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 915491138