2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ogrodzona
Dodane 08 maja 2024

Młodszy operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Ogrodzona

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

GLASSPROF Sp. z o. o produkująca elementy uzupełniające do systemów aluminiowych należy do dynamicznie rozwijającej się polskiej Grupy Kapitałowej, tradycją sięgającej lat 50-tych XX wieku a obecnie zatrudniającej prawie 3000 pracowników w Polsce i wielu krajach Europy.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z procesem produkcyjnym szkła;

  • kontrola jakościowa wykonanych produktów;

  • dbanie o prawidłowy stan powierzonych narzędzi oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • zdolności manualne;

  • mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC;

  • staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • wyjątkowo atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia;

  • pracę na nowo powstałej hali z nowoczesnym parkiem maszynowym;

  • premię frekwencyjną;

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie;

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport, karta Ticket Restaurant, okazjonalne karty podarunkowe, program rodzicielski);

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, spotkania integracyjne, wysokie premie świąteczne);

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów.

Lokalizacja

Ogrodzona,

Śląskie

Śląskie, Ogrodzona
ID: 897742831