2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Zimna Wódka
Dodane 30 maja 2024

Młodszy Operator CNC - IFA Powertrain Polska sp. z o.o.

Lokalizacja

Zimna Wódka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Produkujemy półosie – napędzamy przyszłość motoryzacji! IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze. Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj. W IFA Powertrain Polska produkujemy półosie dla grupy Daimler.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji / Operator CNC

Miejsce pracy: Strefa Ekonomiczna - region Zimna Wódka (gm. Ujazd), woj. opolskie, przy autostradzie A4

Twój zakres obowiązków:

  • ładowanie części do maszyn
  • przeprowadzanie kontroli wizualnej i kontrola zachowania wymiarów za pomocą urządzeń pomiarowych
  • odrzucanie części wadliwych
  • pakowanie detali w odpowiednie palety
  • zapewnianie porządku i czystości
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: operatorami CNC, liderami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy zmianowej
  • dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań
  • nastawienia na pracę zespołową,
  • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania
  • otwartości na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy z maszynami skrawającymi

To oferujemy:

  • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy
  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje
  • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Darmowy transport z Kędzierzyna-Koźla, Zdzieszowic, Leśnicy, Strzelec Opolskich, Jemielnicy, Zawadzkiego
  • Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zimna Wódka,

Opolskie

Opolskie, Zimna Wódka
ID: 717707539