2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Michał
Dodane 26 maja 2024

Młodszy mechanik/pomocnik mechanika - Chrysler Pacifica Katowice

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Silesia Cars Sp. z o.o. w Katowicach, 15 lat obecności na rynku, lider w montażu samochodowych instalacji LPG, firma o doskonałej pozycji rynkowej.

Od niedawna rozwijamy nowy dział - import z USA oraz serwis samochodów Chrysler Pacifica Katowice, do którego poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy mechanik/Pomocnik mechanika

Zadania:

  • rozbiórka/przygotowanie pojazdu po kolizji dla blacharza

  • składanie pojazdu po zakończeniu prac blacharsko-lakierniczych

  • sprzątanie/czyszczenie/detailing na podstawowym poziomie

  • konwersja EU - proste powtarzalne procedury

  • praca w dziale części zamiennych nowych i używanych

  • podstawowe serwisy olejowe silnika i skrzyni biegów

Wymagania:

  • zainteresowanie motoryzacją/mechaniką

  • zaangażowanie, gotowość do nauki

  • prawo jazdy kat. B

  • podstawowa wiedza mechanika samochodowego/hobbysty będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie w zakresie 6000-8000 pln brutto miesięcznie

  • absolutnie terminowe wypłaty

  • pracę w komfortowych warunkach na dobrym sprzęcie

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia branżowe

  • pracę w zespole najlepszych specjalistów w branży.

Kontakt: tel. 51*******79

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 583451901