2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łomża
Dodane 16 maja 2024

młodszy Kosztorysant/Projektant

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Timoleon Sp. z o.o. jest częścią brytyjskiej grupy Ridgespear Ltd. i specjalizuje się w produkcji emiterów OEM oraz projektowaniu systemów ogrzewania podłogowego dla rynku europejskiego.

 W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy nowego pracownika, który przyczyni się do dalszego wzmacniania pozycji firmy na rynku. Poszukujemy osób o wysokich umiejętnościach obsługi komputera, chęciach do nauki i rozwoju oraz zaawansowaną znajomością języka angielskiego na stanowisko:

DZIAŁ: Wycena/Projektowanie

 STANOWISKO: Kosztorysant/projektant

 WYMIAR CZASU PRACY: Pełen etat. Poniedziałek – Piątek, 8:30 – 17:00.

 WYNAGRODZENIE:

  • Min. 4400 zł brutto

 UMOWA:

  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym, po tym okresie umowa o prace lub na czas określony, zależnie od rozwoju pracownika

 PREFEROWANE DOŚWIADCZENIE:

  • Znajomość podstaw programu Autocad oraz rysunku technicznego

 UMIEJĘTNOŚCI I CECHY:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość programu AutoCAD ( preferowana )

  • Pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność samodzielnego myślenia

  • Koncentracja i motywacja do rozwoju w strukturach firmy

 KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Dbanie o przestrzeganie czasu realizacji wycen

  • Wykonywanie obrysów i wprowadzanie danych do narzędzi stworzonych w MS Excel

  • Płynna praca w zgranym zespole

 Zapewniamy wewnętrzne szkolenie, w tym między innymi z obsługi programu AutoCad.

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 750267574