2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Podkarpackie
  6. Kontrola jakości - Zaczernie
Dział HR
Dodane Dzisiaj o 11:25

Młodszy kontroler jakości / Zaczernie k. Rzeszowa

Lokalizacja

Zaczernie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

FIBRAIN Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów osprzętu dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku.

Aktualnie poszukujemy: Młodszy kontroler jakości

Zadania:

  • Kontrola wizualna włókna światłowodowego

  • Wykonywanie pomiarów optycznych i geometrycznych

  • Dokumentowanie i rejestracja wyników z kontroli w aplikacji KJ

  • Wykonywanie raportów oraz zestawień parametrów technicznych

  • Współpraca z Działem Produkcji oraz Technologii,

  • Dbałość o stan oraz czystość urządzeń pomiarowych

  • Praca w systemie 12-godzinnym, również w soboty i niedziele (2 dni w pracy w godzinach 6:00-18:00, 2 dni wolne, 2 dni pracy w godzinach 18:00-6:00, 2 dni wolne)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości

  • Wyksztalcenie średnie, mile widziane wykształcenie techniczne

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Zdolności manualne, dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Lunchową

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych +40%

Zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Zaczernie,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zaczernie
ID: 916894750