2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Ożarów Mazowiecki
Devire Sp. z o.o.
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Kontroler Finansowy

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twoja przyszła firma

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta sprzętu gospodarstwa domowego poszukujemy osoby na stanowisko - Młodszy Kontroler Finansowy.

Oczekiwania

  • Pierwsze doświadczenie w dziale kontrolingu, analizie, audycie lub finansach/księgowości,

  • Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie (w obszarze finansów lub ekonomii),

  • Bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne, funkcje wyszukaj, Power Query itp.)

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2),

  • Gotowość do nauki i ciągłego rozwoju swoich umiejętności i kompetencji,

  • Zaangażowanie, systematyczność, dokładność oraz odpowiedzialność,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej,

  • Umiejętność pracy zespołowej i poztywne podejście.

Mile widziane:

  • Znajomość SAP, narzędzi do budżetowania i planowania oraz wizualizacyjnych i analitycznych. np. Power BI

Obowiązki

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu

  • Kontrola oraz raportowanie wyników biznesowych wraz z analizą odchyleń

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych,

  • Analiza rentowności produktu, regionu, kategorii itp.,

  • Kontrola profitowości kontraktów (weryfikacja poziomu bonusów, cen)

  • Kontrola kosztów,

  • Współpraca ze wszystkimi działami w organizacji,

  • Wspieranie zarządu w podejmowaniu finansowych decyzji biznesowych

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w naprawdę fajnym i ambitnym zespole,

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy,

  • Współpraca w długofalowej perspektywie,

  • Praca stacjonarna w dogodnej lokalizacji w Ożarowie Mazowieckim,

  • Pakiet benefitów,

  • Dogodne godziny pracy (od poniedziałku do czwartku pracujemy 8,5 h, a w piątki kończymy o 15).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 915226504