2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zagórz
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Konstruktor Wyrobu

Lokalizacja

Zagórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ADR Polska sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem osi, półosi i zawieszeń do przyczep i maszyn rolniczych, łącząc pasję do doskonałości z zaawansowaną technologią. Nasza firma, ADR Polska, to nie tylko producent - jesteśmy twórczym zespołem profesjonalistów, którzy kształtują przyszłość w branży produkcyjnej.

ADR Polska to firma z silnym kapitałem zagranicznym, ale z sercem zanurzonym w polskiej tradycji. Łączymy globalną wizję z lokalnymi wartościami, tworząc harmonijne środowisko pracy, gdzie każdy pracownik ma wpływ na nasz sukces.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszy Konstruktor Wyrobu

Miejsce pracy: Zagórz, ul. Bieszczadzka 5 (powiat sanocki) Zadania osoby na tym stanowisku:

- kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej dla projektowanych wyrobów;

- sprawowanie nadzoru technicznego nad wprowadzeniem nowych wyrobów do produkcji oraz nad produkcją seryjną;

- nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji;

- projektowanie wyrobów w oparciu o dostępny proces technologiczny z uwzględnieniem doboru maszyn, przyrządów, narzędzi oraz kosztów produkcji;

- stosowanie kryteriów doboru materiałów w kolejnych etapach projektowania inżynierskiego, na podstawie właściwości fizycznych, mechanicznych oraz kryteriów technologicznych i ekonomicznych;

- techniczne przygotowanie dokumentacji produkcji oraz procesów produkcyjnych w przemyśle metalowym, ze szczególnym uwzględnieniem procesów spawalniczych i obróbki skrawaniem;

- optymalizacja konstrukcji ze względu na wymagania wytrzymałościowe, redukcję masy oraz eliminację wad konstrukcyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne;

- znajomość pakietu MS Office, programów 2D I 3D CAD (mile widziana znajomość Inventor);

- znajomość rysunku technicznego (tworzenie i czytanie);

- umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji – literatura techniczna, normy, poradniki, katalogi, czasopisma techniczne;

- znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym;

- doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora nie jest wymagane.

Oferujemy:

- pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku;

- umowę o pracę;

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci);

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

W ADR Polska doceniamy ludzi i ich potencjał. Tworzymy przestrzeń do współpracy i rozwoju, gdzie pomysły są cenione, a każdy pracownik jest kluczowym ogniwem naszego sukcesu. Wierzymy, że inwestowanie w ludzi to inwestycja w przyszłość.

Dołączając do naszego zespołu, stajesz się częścią dynamicznej społeczności, gdzie codziennie przynosimy innowacje do branży. Dla ambitnych i zdolnych osób oferujemy nie tylko pracę, ale także ścieżki rozwoju i możliwość budowania własnej kariery.

Termin składania aplikacji: do 31/03/2024

Lokalizacja

Zagórz,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zagórz
ID: 896224662