2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gorlice
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 29 maja 2024

Młodszy Konstruktor - Rockfin Sp. z o.o.

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie urządzeń hydraulicznych, zbiorników, rurociągów, konstrukcji stalowych itp.

  • Modelowanie 3D, przygotowywanie dokumentacji 2D, dobór materiałów,

  • Wprowadzanie zmian powstałych w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny

  • Podstawowa znajomość oprogramowania SolidWorks lub pokrewnego Catia, Invertor, etc.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym

  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00

  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym

  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 877864226