2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Świdnica
Dodane 17 kwietnia 2024

Młodszy konstruktor R&D

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołączając do zespołu badawczo-rozwojowego Klingenburg sp. z o.o., spółki należącej do Grupy Carel, przyczynisz się do zrównoważonego rozwoju środowiska dla poprawy życia ludzi, uczestnicząc w opracowywaniu rozwiązań o wysokiej efektywności energetycznej dla klimatyzacji, odzysku ciepła i chłodnictwa.

W Klingenburg będziesz zajmować się głównie projektowaniem systemów odzysku ciepła i komponentów do central wentylacyjnych w międzynarodowym środowisku biznesowym, współpracując z siecią kolegów, dostawców i klientów w całej Europie.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, opracowywanie i modyfikowanie komponentów i gotowych zespołów, prowadzenie działań związanych ze współprojektowaniem z klientami lub dostawcami,

  • Tworzenie dokumentacji CAD 3D za pomocą oprogramowania Solidworks i Design Automation,

  • Opracowywanie programów CAM/CNC do procesów cięcia i gięcia blach,

  • Koordynacja działań związanych z przydzielonymi projektami,

  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej,

  • Przygotowywanie analizy kosztowej dla nowych produktów,

  • Współpraca z działami: sprzedaży, produkcji, zakupów,

  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych,

  • Udział w zespołach projektowych zajmujących się utrzymaniem produktu (poprawa jakości, redukcja kosztów, zmiany konstrukcyjne),

  • Wspieranie wprowadzania zmian w celu poprawy efektywności produkcji dla nowych komponentów i gotowych produktów,

  • Wspieranie ciągłego doskonalenia w zakresie Lean poprzez współpracę w zakresie opracowywania standardów badawczo-rozwojowych i narzędzi projektowych,

    Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera mechanika lub pokrewny,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość zasad projektowania mechanicznego,

  • Doświadczenie w różnorodnych procesach produkcyjnych, w szczególności związanych z wytwarzaniem elementów metalowych (cięcie laserowe, gięcie, wytłaczanie, spawanie, wykrawanie),

  • Doświadczenie w działaniach związanych z rozwojem produktu w organizacji stosującej solidne zasady zapewnienia jakości,

  • Znajomość projektowania 3D w Solidworks,

  • 2-4 lata doświadczenia,

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 908180701