2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Bukowo
Dodane 20 maja 2024

Młodszy Inspektor ds. Rejestracji

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Pion Usług Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • obsługa procesów usługowych wydawania i unieważnień certyfikatów, dbałość o ich prawidłowy przebieg zgodnie z wymogami prawa oraz wewnętrznymi procedurami,

  • obsługa korespondencji papierowej oraz elektronicznej związanej z wnioskami certyfikacyjnymi i dokumentami Subskrybentów,

  • weryfikacja dokumentów, tożsamości Subskrybentów oraz poprawności złożonych wniosków certyfikacyjnych,

  • obsługa unieważnień certyfikatów, obsługa telefonicznej linii unieważnień,

  • uczestniczenie w realizacji specjalnych projektów oraz dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z weryfikacją dokumentów typu urzędowego,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,

  • skrupulatność, systematyczność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana umiejętność analizy danych na podstawie dokumentów oraz informacji w źródłach ogólnodostępnych.

Oferujemy:

  • spotkania integracyjne,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • boxy powitalne dla nowych pracowników,

  • praca w największej spółce IT,

  • drużyna Asseco Active Team,

  • dofinansowanie okularów,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • system motywacyjny,

  • karta Multisport,

  • playroomy,

  • owocowe poniedziałki,

  • prywatna opieka medyczna.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 917396192