2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jasło
Dodane 29 maja 2024

Młodszy Dyspozytor Dyspozycji Gazu - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Dyspozytor Dyspozycji Gazu

Miejsce świadczenia pracy: Jasło

Nr ref. rekrutacji: 311/242/JAS/2024

Jakie będą Twoje zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów i zadań zgodnie z przyjętą polityką z obszaru zarządzania ruchem sieci w szczególności w zakresie utrzymania parametrów kontraktowych u klientów i jakości gazu

  • wspomaganie prowadzenia ruchu sieci w zakresie zapewniania bezpieczeństwa, ciągłości i niezawodności transportu paliwa gazowego w systemie Oddziału Zakładu Gazowniczego oraz zarządzania kryzysowego

  • udział w wymianie informacji z ODG Operatora Systemu Przesyłowego (OSP) w ramach obowiązków wynikających z Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej (IRiESP) oraz Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD)

  • monitorowanie parametrów jakościowych gazu w tym stopnia nawonienia

  • wspomaganie Dyspozytora w uzgadnianiu, dopuszczaniu i koordynacji prac gazoniebezpiecznych i niebezpiecznych prowadzonych na sieci gazowej

  • wsparcie Dyspozytora w wykonywaniu Prognoz Transportowych oraz ich zmian na fizycznych punktach wejścia do systemu

  • wsparcie przepływu informacji o awariach i istotnych zdarzeniach

  • wspomaganie w raportowaniu realizacji wprowadzonego Planu Ograniczeń

  • przyjmowanie zgłoszeń o zdarzeniach na sieci i instalacjach gazowych. Organizowanie działań związanych z realizacją interwencji/usuwaniem i zabezpieczeniem miejsc awarii

  • wspomaganie Dyspozytora w wymianie informacji z OSW o pracach na sieci w przypadku ich wpływu na pracę systemu OSW, a w szczególności w przypadku możliwości wystąpienia przekroczenia mocy umownej w punktach wejścia

  • przekazywanie zgłoszeń o zdarzeniach na sieci i instalacjach gazowych do służb specjalistycznych​

 Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie kierunkowe (zapewniające wiedzę specjalistyczną w danej specjalizacji zawodowej)

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne w zakresie dozoru grupy 3 lub gotowość do ich uzyskania

  • gotowość do pracy zmianowej – 3 zmiany

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access)

  • znajomość podstawowych parametrów pracy systemu gazowego (ciśnienie, temperatura, przepływ)

  • komunikatywność i odpowiedzialność

 Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  •  stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 12 czerwca 2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 920035312